Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMF36A-TP
SMF36A-TP
SMF36A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMF36A-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMF36A-TP
Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
številka dela SMF36A-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 903531 pcs Podatkovni list SMF5.0(C)A - SMF170(C)A
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 36V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V Napetost - razčlenitev (min) 40V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 200W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123F
Druga imena SMF36A-TPMSTR delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Zmogljivost @ Pogostost -