1N4761AP/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1N4761AP/TR12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 1N4761AP/TR12 |
|---|---|
| Proizvajalec | Microsemi |
| Opis | DIODE ZENER 75V 1W DO204AL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 1N4761AP/TR12 | Proizvajalec | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE ZENER 75V 1W DO204AL | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5529 pcs | Podatkovni list | 1N4728AP-1N4764AP,e3 |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - Zener (Nom) (Vz) | 75V |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 1.2V @ 200mA | Toleranca | ±5% |
| Paket naprave za dobavitelja | DO-204AL (DO-41) | Serija | - |
| Moč - maks | 1W | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | DO-204AL, DO-41, Axial | delovna temperatura | -65°C ~ 150°C |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedanca (Max) (Zzt) | 175 Ohms |
| natančen opis | Zener Diode 75V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 5µA @ 56V |