Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > 1N5372/TR12
1N5372/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1N5372/TR12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1N5372/TR12
Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis DIODE ZENER 62V 5W T18
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 55441 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 1N5372/TR12 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis DIODE ZENER 62V 5W T18 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 55441 pcs Podatkovni list 1N5333B-1N5388B
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - izolacija 42 Ohm
Napetost - razčlenitev T-18 Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Moč - maks 5W
Polarizacija T-18, Axial delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1N5372/TR12
Impedanca (Max) (Zzt) 62V Razširjen opis Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Konfiguracija diode 500nA @ 44.6V
Opis DIODE ZENER 62V 5W T18 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2V @ 1A
Podobni izdelki
1N5371BRL Image
 RFQ
  • del #:1N5372B
  • Proizvajalci:Microsemi
  • Opis:DIODE ZENER 62V 5W T18