Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > 1N5382/TR12
1N5382/TR12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1N5382/TR12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1N5382/TR12
Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 140V 5W T18
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5359 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 1N5382/TR12 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 140V 5W T18 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5359 pcs Podatkovni list 1N5333B-1N5388B
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 140V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 1A Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja T-18 Serija -
Moč - maks 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer T-18, Axial delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca (Max) (Zzt) 230 Ohms
natančen opis Zener Diode 140V 5W ±20% Through Hole T-18 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 101V