Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > 1N5923CP/TR8
1N5923CP/TR8
1N5923CP/TR8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1N5923CP/TR8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1N5923CP/TR8
Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO204AL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 55270 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela 1N5923CP/TR8 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 55270 pcs Podatkovni list 1N5913BG-1N5956BG
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - izolacija 3.5 Ohm
Napetost - razčlenitev DO-204AL (DO-41) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Moč - maks 1.5W
Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1N5923CP/TR8
Impedanca (Max) (Zzt) 8.2V Razširjen opis Zener Diode 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±2% Konfiguracija diode 5µA @ 6.5V
Opis DIODE ZENER 8.2V 1.5W DO204AL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2V @ 200mA