Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 5KP120CE3/TR13
5KP120CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 5KP120CE3/TR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 5KP120CE3/TR13
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 213V P600
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 5KP120CE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 213V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 47458 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 120V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 213V Napetost - razčlenitev (min) 133V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.5A