APTGT400U120D4G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi APTGT400U120D4G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela APTGT400U120D4G
Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 600A 2250W D4
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 957 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela APTGT400U120D4G Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 600A 2250W D4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 957 pcs Podatkovni list Power Products CatalogAPTGT400U120D4G
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 400A Paket naprave za dobavitelja D4
Serija - Moč - maks 2250W
Paket / primer D4 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 28nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 600A 2250W Chassis Mount D4 Tok - odklop zbiralnika (maks.) 8mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 600A Konfiguracija Single