Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > JANTX1N5631A
JANTX1N5631A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi JANTX1N5631A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela JANTX1N5631A
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.02V 12.1V DO13
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4730 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela JANTX1N5631A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.02V 12.1V DO13 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4730 pcs Podatkovni list 1N5629(A) - 1N5665(A)
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 7.02V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.1V Napetost - razčlenitev (min) 7.79V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-13 (DO-202AA) Serija Military, MIL-PRF-19500/500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)