Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MAPLAD18KP160CA
MAPLAD18KP160CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAPLAD18KP160CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAPLAD18KP160CA
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V PLAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 2327 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela MAPLAD18KP160CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 2327 pcs Podatkovni list MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 160V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V Napetost - razčlenitev (min) 178V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 70A Zmogljivost @ Pogostost -