Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MAPLAD30KP33CAE3
MAPLAD30KP33CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAPLAD30KP33CAE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAPLAD30KP33CAE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1524 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela MAPLAD30KP33CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1524 pcs Podatkovni list MPLAD30KP14A-400CA
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V Napetost - razčlenitev (min) 36.7V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-4903
1086-4903-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 564A