Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MASMCG26CAE3
MASMCG26CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MASMCG26CAE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MASMCG26CAE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 14781 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
141 pcs
Product parameter
številka dela MASMCG26CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 14781 pcs Podatkovni list MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 26V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V Napetost - razčlenitev (min) 28.9V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5739
1086-5739-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.6A Zmogljivost @ Pogostost -