Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MASMCJ11CAE3/TR
MASMCJ11CAE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MASMCJ11CAE3/TR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MASMCJ11CAE3/TR
Proizvajalec Microsemi
Opis HI REL TVS
Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
In Stock 14713 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela MASMCJ11CAE3/TR Proizvajalec Microsemi
Opis HI REL TVS Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
količina Na voljo 14713 pcs Podatkovni list MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 11V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V Napetost - razčlenitev (min) 12.2V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCJ (DO-214AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status RoHS Compliant
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena MASMCJ11CAE3/TRMS
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82.4A