Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MPLAD30KP400CA/TR
MPLAD30KP400CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MPLAD30KP400CA/TR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MPLAD30KP400CA/TR
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 2144 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela MPLAD30KP400CA/TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 2144 pcs Podatkovni list MPLAD30KP14A - 400CA
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 400V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 644V Napetost - razčlenitev (min) 444V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena MPLAD30KP400CA/TRMS delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A Zmogljivost @ Pogostost -