Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MSMBG13A
MSMBG13A
MSMBG13A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MSMBG13A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MSMBG13A
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO215AA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 82041 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
782 pcs
Product parameter
številka dela MSMBG13A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 82041 pcs Podatkovni list MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V Napetost - razčlenitev (min) 14.4V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W