Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MSMCJ70A
MSMCJ70A
MSMCJ70A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MSMCJ70A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MSMCJ70A
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 64309 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
596 pcs
Product parameter
številka dela MSMCJ70A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 64309 pcs Podatkovni list MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 70V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V Napetost - razčlenitev (min) 77.8V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)