Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MX1.5KE350AE3
MX1.5KE350AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MX1.5KE350AE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MX1.5KE350AE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 300V 482V CASE-1
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 3049 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela MX1.5KE350AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 300V 482V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 3049 pcs Podatkovni list M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 300V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 482V Napetost - razčlenitev (min) 332V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1086-9228
1086-9228-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4A