Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXL5KP75AE3
MXL5KP75AE3
MXL5KP75AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXL5KP75AE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXL5KP75AE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V CASE 5A
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4434 pcs
Product parameter
številka dela MXL5KP75AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS