Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLLCE18A
MXLLCE18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLLCE18A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLLCE18A
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V CASE-1
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5911 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela MXLLCE18A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5911 pcs Podatkovni list MLCE6.5-170A
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 18V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V Napetost - razčlenitev (min) 20V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja CASE-1 Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1086-10179
1086-10179-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51A
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose