Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLPLAD15KP28CAE3
MXLPLAD15KP28CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLPLAD15KP28CAE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLPLAD15KP28CAE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1983 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela MXLPLAD15KP28CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.5V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1983 pcs Podatkovni list MPLAD15KP7.0A - 200CA
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 28V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.5V Napetost - razčlenitev (min) 31.1V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-10826
1086-10826-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 330A Zmogljivost @ Pogostost -