Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLPLAD18KP14CAE3
MXLPLAD18KP14CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLPLAD18KP14CAE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLPLAD18KP14CAE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
Product parameter
številka dela MXLPLAD18KP14CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 23.2V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1741 pcs Podatkovni list MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 14V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V Napetost - razčlenitev (min) 15.6V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 776A Zmogljivost @ Pogostost -