Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLPLAD36KP64CAE3
MXLPLAD36KP64CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLPLAD36KP64CAE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLPLAD36KP64CAE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V PLAD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela MXLPLAD36KP64CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1496 pcs Podatkovni list MPLAD36KP14A - 400CA
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 64V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V Napetost - razčlenitev (min) 71.1V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 350A Zmogljivost @ Pogostost -