Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLPLAD6.5KP43CA
MXLPLAD6.5KP43CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLPLAD6.5KP43CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLPLAD6.5KP43CA
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6311 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela MXLPLAD6.5KP43CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6311 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 43V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V Napetost - razčlenitev (min) 47.8V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-11185
1086-11185-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93A Zmogljivost @ Pogostost -