Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLRT100KP130CA
MXLRT100KP130CA
MXLRT100KP130CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLRT100KP130CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLRT100KP130CA
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 254V CASE 5A
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1685 pcs
Product parameter
številka dela MXLRT100KP130CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 254V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS