Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLRT100KP200CA
MXLRT100KP200CA
MXLRT100KP200CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLRT100KP200CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLRT100KP200CA
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 200V 392V CASE 5A
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1502 pcs
Product parameter
številka dela MXLRT100KP200CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 200V 392V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS