Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLSMBJ26AE3
MXLSMBJ26AE3
MXLSMBJ26AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLSMBJ26AE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLSMBJ26AE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 8823 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela MXLSMBJ26AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 8823 pcs Podatkovni list MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 26V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V Napetost - razčlenitev (min) 28.9V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W