MXLSMBJSAC12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLSMBJSAC12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MXLSMBJSAC12 |
|---|---|
| Proizvajalec | Microsemi |
| Opis | TVS DIODE 12V 19V DO214AA |
Product parameter
| številka dela | MXLSMBJSAC12 | Proizvajalec | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 12V 19V DO214AA | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 7552 pcs | Podatkovni list | MSMBJSAC5.0 - 75(e3) |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 12V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 19V | Napetost - razčlenitev (min) | 13.3V |
| Enosmerni kanali | 1 | Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | SMBJ (DO-214AA) | Serija | Military, MIL-PRF-19500 |
| Zaščita električnega voda | No | Power - Peak Pulse | 500W |