MXLSMBJSAC45E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLSMBJSAC45E3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MXLSMBJSAC45E3 |
|---|---|
| Proizvajalec | Microsemi |
| Opis | TVS DIODE 45V 77V DO214AA |
Product parameter
| številka dela | MXLSMBJSAC45E3 | Proizvajalec | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 45V 77V DO214AA | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 8774 pcs | Podatkovni list | MSMBJSAC5.0 - 75(e3) |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 45V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 77V | Napetost - razčlenitev (min) | 50V |
| Enosmerni kanali | 1 | Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | SMBJ (DO-214AA) | Serija | Military, MIL-PRF-19500 |
| Zaščita električnega voda | No | Power - Peak Pulse | 500W |
| Pakiranje | Bulk | Paket / primer | DO-214AA, SMB |
| Druga imena | 1086-11756 1086-11756-MIL |
delovna temperatura | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 6.8A | Zmogljivost @ Pogostost | 30pF @ 1MHz |