Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLSMCJLCE130AE3
MXLSMCJLCE130AE3
MXLSMCJLCE130AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLSMCJLCE130AE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLSMCJLCE130AE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6277 pcs
Product parameter
številka dela MXLSMCJLCE130AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6277 pcs Podatkovni list MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 130V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V Napetost - razčlenitev (min) 144V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)