Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXLSMLG15A
MXLSMLG15A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXLSMLG15A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXLSMLG15A
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 8051 pcs
Product parameter
številka dela MXLSMLG15A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 8051 pcs Podatkovni list MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 15V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V Napetost - razčlenitev (min) 16.7V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-12351
1086-12351-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A