MXP5KE17CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXP5KE17CAE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MXP5KE17CAE3 |
|---|---|
| Proizvajalec | Microsemi |
| Opis | TVS DIODE 17V 27.6V DO204AL |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | MXP5KE17CAE3 | Proizvajalec | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 17V 27.6V DO204AL | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4856 pcs | Podatkovni list | MP5KE5.0A - 170CA(e3) |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 17V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 27.6V | Napetost - razčlenitev (min) | 18.9V |
| Tip | Zener | Paket naprave za dobavitelja | DO-204AL (DO-41) |
| Serija | Military, MIL-PRF-19500 | Zaščita električnega voda | No |
| Power - Peak Pulse | 500W | Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | DO-204AL, DO-41, Axial | Druga imena | 1086-12906 1086-12906-MIL |
| delovna temperatura | -65°C ~ 150°C (TJ) | Tip montaže | Through Hole |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 18.1A | Zmogljivost @ Pogostost | - |