Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXPLAD6.5KP11CAE3
MXPLAD6.5KP11CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXPLAD6.5KP11CAE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXPLAD6.5KP11CAE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V PLAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4915 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela MXPLAD6.5KP11CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4915 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 11V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V Napetost - razčlenitev (min) 12.2V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-13542
1086-13542-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 358A Zmogljivost @ Pogostost -