Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > MXSMCGLCE33AE3
MXSMCGLCE33AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MXSMCGLCE33AE3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MXSMCGLCE33AE3
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5506 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela MXSMCGLCE33AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5506 pcs Podatkovni list MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V Napetost - razčlenitev (min) 36.7V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-14444
1086-14444-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.1A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz