Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SM16LC24CE3/TR13
SM16LC24CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SM16LC24CE3/TR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SM16LC24CE3/TR13
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 55V 16SO
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela SM16LC24CE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 55V 16SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 24434 pcs Podatkovni list SM16LC03C - 24C Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 24V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 55V Napetost - razčlenitev (min) 26.7V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 25pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 8