SMAJ160CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMAJ160CE3/TR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SMAJ160CE3/TR13 |
|---|---|
| Proizvajalec | Microsemi |
| Opis | TVS DIODE 160V 287V DO214AC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | SMAJ160CE3/TR13 | Proizvajalec | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 160V 287V DO214AC | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 383345 pcs | Podatkovni list | SMAJ5.0-170CA,e3 |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 160V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 287V | Napetost - razčlenitev (min) | 178V |
| Tip | Zener | Paket naprave za dobavitelja | DO-214AC (SMA) |
| Serija | - | Zaščita električnega voda | No |
| Power - Peak Pulse | 500W | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | DO-214AC, SMA | delovna temperatura | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.7A |