Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > SMBJ5928A/TR13
SMBJ5928A/TR13
SMBJ5928A/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMBJ5928A/TR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMBJ5928A/TR13
Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 87796 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SMBJ5928A/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE ZENER 13V 2W SMBJ Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 87796 pcs Podatkovni list SMB(G,J)5913-5956,e3
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 13V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija -
Moč - maks 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca (Max) (Zzt) 7 Ohms
natančen opis Zener Diode 13V 2W ±10% Surface Mount SMBJ (DO-214AA) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 9.9V