Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMCJ12AE3/TR13
SMCJ12AE3/TR13
SMCJ12AE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMCJ12AE3/TR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMCJ12AE3/TR13
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela SMCJ12AE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 116247 pcs Podatkovni list SMC(G,J)5.0-170CA,e3
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 12V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V Napetost - razčlenitev (min) 13.3V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75.3A Zmogljivost @ Pogostost -