Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMCJ300CE3/TR13
SMCJ300CE3/TR13
SMCJ300CE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMCJ300CE3/TR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMCJ300CE3/TR13
Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 300V DO214AB
Product parameter
številka dela SMCJ300CE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 300V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80069 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 300V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp - Napetost - razčlenitev (min) -
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)