SMCJ90AE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMCJ90AE3/TR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SMCJ90AE3/TR13 |
|---|---|
| Proizvajalec | Microsemi |
| Opis | TVS DIODE 90V 146V DO214AB |
Product parameter
| številka dela | SMCJ90AE3/TR13 | Proizvajalec | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 90V 146V DO214AB | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 130642 pcs | Podatkovni list | SMC(G,J)5.0-170CA,e3 |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 90V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 146V | Napetost - razčlenitev (min) | 100V |
| Enosmerni kanali | 1 | Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | DO-214AB (SMCJ) | Serija | - |
| Zaščita električnega voda | No | Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | DO-214AB, SMC |
| delovna temperatura | -65°C ~ 150°C (TJ) | Tip montaže | Surface Mount |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 10.3A | Zmogljivost @ Pogostost | - |