Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > DEC1X3J151JC4B
DEC1X3J151JC4B
DEC1X3J151JC4B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DEC1X3J151JC4B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DEC1X3J151JC4B
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 150PF 6.3KV SL RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela DEC1X3J151JC4B Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 150PF 6.3KV SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 221333 pcs Podatkovni list Safety Cert, High Volt Ceramic CatalogHigh Volt Ceramic Caps 250V-6.3kV Part Numbering
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6300V (6.3kV)
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient SL Velikost / dimenzija 0.591" Dia (15.00mm)
Serija DEC Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena 490-11083
DEC1X3J151JC4B-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm)
Lastnosti High Voltage natančen opis 150pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Zmogljivost 150pF Aplikacije General Purpose