Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > DHSF44D601ZDXB
DHSF44D601ZDXB
DHSF44D601ZDXB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DHSF44D601ZDXB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DHSF44D601ZDXB
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 600PF 20KV Z5U DISK
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela DHSF44D601ZDXB Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 600PF 20KV Z5U DISK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5576 pcs Podatkovni list High Volt Ceramic Caps Over 10kV Part NumberingHigh Voltage Ceramic CapacitorsProduct Lineup Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 20000V (20kV)
Toleranca -20%, +80% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient Z5U Velikost / dimenzija 0.945" Dia (24.00mm)
Serija DHS Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disk, Metal Fitting - Threaded
delovna temperatura 10°C ~ 85°C Tip montaže Requires Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.083" (27.50mm) Lastnosti High Voltage
natančen opis 600pF -20%, +80% 20000V (20kV) Ceramic Capacitor Z5U Disk, Metal Fitting - Threaded Zmogljivost 600pF