Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > GCM155R71C333KA37D
GCM155R71C333KA37D
GCM155R71C333KA37D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GCM155R71C333KA37D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GCM155R71C333KA37D
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.033UF 16V X7R 0402
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela GCM155R71C333KA37D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.033UF 16V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4110683 pcs Podatkovni list GCM155R71C333KA37Chip Monolithic Automotive Catalog
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija GCM Ocene AEC-Q200
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 490-12654-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.033µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije Automotive