Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > GCM216R71H153KA37D
GCM216R71H153KA37D
GCM216R71H153KA37D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GCM216R71H153KA37D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GCM216R71H153KA37D
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805
(v ameriških dolarjih)
8000 pcs
Product parameter
številka dela GCM216R71H153KA37D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.015UF 50V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija GCM Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.015µF