Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > GCM31CL81H684KA37L
GCM31CL81H684KA37L
GCM31CL81H684KA37L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GCM31CL81H684KA37L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GCM31CL81H684KA37L
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.68UF 50V X8L 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela GCM31CL81H684KA37L Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 0.68UF 50V X8L 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperaturni koeficient X8L Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija GCM Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8L 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.68µF