Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > GCM32EC7YA106KA03K
GCM32EC7YA106KA03K
GCM32EC7YA106KA03K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GCM32EC7YA106KA03K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GCM32EC7YA106KA03K
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 10UF 35V X7S 1210
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela GCM32EC7YA106KA03K Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 10UF 35V X7S 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm)
Temperaturni koeficient X7S Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija GCM Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 10µF