Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > GRM0335C2A5R9DA01D
GRM0335C2A5R9DA01D
GRM0335C2A5R9DA01D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GRM0335C2A5R9DA01D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GRM0335C2A5R9DA01D
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 5.9PF 100V C0G/NP0 0201
(v ameriških dolarjih)
30000 pcs
Product parameter
številka dela GRM0335C2A5R9DA01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 5.9PF 100V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±0.5pF Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija GRM Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 5.9pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 5.9pF