Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > GRM033R71E331KA01D
GRM033R71E331KA01D
GRM033R71E331KA01D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GRM033R71E331KA01D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GRM033R71E331KA01D
Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 330PF 25V X7R 0201
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela GRM033R71E331KA01D Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 330PF 25V X7R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija GRM Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 490-3178-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose