Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > PRG15BC330MM1RC
PRG15BC330MM1RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PRG15BC330MM1RC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PRG15BC330MM1RC
Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 30V 1.2A 0402
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 995690 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela PRG15BC330MM1RC Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 30V 1.2A 0402 Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 30V
Tip Ceramic Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija POSISTOR®, PRG
Odpornost - 25 ° C (Typ) 33 Ohms Ocene -
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) -
natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 38mA Ih Surface Mount 0402 (1005 Metric) Trenutni - potovanje (It) 73mA
Tok - maks 1.2A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 38mA