Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > MGJ6T12F24MC-R7
MGJ6T12F24MC-R7
MGJ6T12F24MC-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MGJ6T12F24MC-R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MGJ6T12F24MC-R7
Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W
(v ameriških dolarjih)
23 pcs46 pcs69 pcs115 pcs575 pcs
Product parameter
številka dela MGJ6T12F24MC-R7 Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5937 pcs Podatkovni list MGJ6 FB Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 24V
Napetost - izhod 2 24V Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 5.2kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.63" L x 0.89" W x 0.56" H (41.5mm x 22.6mm x 14.1mm)
Serija MGJ6 Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 9-SMD Module
Druga imena 811-3263-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 3 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP, UVLO
Učinkovitost 84% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 3 Output 24V 24V 24V 62.5mA, 62.5mA, 125mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 62.5mA, 62.5mA, 125mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical