Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > MPDTH12040WAS
MPDTH12040WAS
MPDTH12040WAS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MPDTH12040WAS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MPDTH12040WAS
Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MPDTH12040WAS Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4290 pcs Podatkovni list MPDTHxx040WAS/H
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 0.8 ~ 5.5 V
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 14V
Tip Non-Isolated PoL Module Velikost / dimenzija 2.04" L x 1.04" W x 0.37" H (51.8mm x 26.5mm x 9.4mm)
Serija MPD Moč (Watts) 275W
Pakiranje Tray Paket / primer 20-SMD Module
Druga imena 490-5102
MPDTH12040WAS-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti - Učinkovitost 95%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 50A 8V - 14V Input Tok - izhod (maks.) 50A