Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 2765E-66.000000MHZ
2765E-66.000000MHZ
2765E-66.000000MHZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2765E-66.000000MHZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2765E-66.000000MHZ
Proizvajalec NDK
Opis OSC XO 66.000MHZ CMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 2765E-66.000000MHZ Proizvajalec NDK
Opis OSC XO 66.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4101 pcs Podatkovni list 2765E Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 2765E Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod CMOS Druga imena 2765E-66.000000MHZ-NSA3393A
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 66MHz
natančen opis 66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 30mA